والا تو این فوتبال ما آنقدر اتفاقات عجیب و غریب می افته که آدم هرچی بشنوه هر قدری هم که عجیب باشه بازم پیش خودش شک می کنه که شاید این حرف هم راست باشه.

والا تو این فوتبال ما آنقدر اتفاقات عجیب و غریب می افته که آدم هرچی بشنوه هر قدری هم که عجیب باشه بازم پیش خودش شک می کنه که شاید این حرف هم راست باشه. مثل این خبر که می گن مدیران سابق باشگاه ذوب آهن رو دستگیر کردن.

قضیه از این قراره که بعد از برکناری دلیلی مدیرعامل سابق باشگاه ذوب آهن از سمتش وی به همراه خانم سموعی که قائم مقام او در باشگاه بود و مدیر مالی اش تا به امروز در باشگاه آفتابی نشدن. همین قضیه باعث شده تا این خبر یا شایعه در خود باشگاه ذوب آهن بپیچد که یک شب قبل از برکناری تیم سابق مدیریتی ذوب آهن، از طرف یه جائی ریختن تو خونه این حضرات که اتفاقا همشون هم در یک مجتمع مسکونی ساکن بودند و هرچی سند و مدرک مکتوب و غیر مکتوب بوده ضبط کردن. از جمله کامپیوتر و لپ تاب و سیم کارت و عابر بانک و غیره... بعد از این اتفاق هم منازل مسکونی مربوطه پلمپ شده و حضرات هم به همونجائی رفتن که نباید.... والا ما که نمی دونیم خدائیش این خبر راسته یا دروغ....